2020 metų, rugpjūčio 15 dieną, Žlibinuose praūžė žolinių šventė ,,Žlėbėnūs žlėbūm nier”.
Mūsų šventę atidarė Žlibinų kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas ,,Sausdravielis”! Dėkojame šokėjams ir jų vadovei Loretai Vaitkutei už puikius šokius! Taip pat nuoširdžiai dėkojame atvykusiems svečiams – Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui, seimo nariams Andriejui Stančikui, Jurgiui Razmai ir Jonui Varkaliui. Už gražiausių sodybų apdovanojimus dėkojame Žlibinų seniūnijos seniūnui Martynui Stančikui.
Po oficialaus šventės atidarymo, scenoje skambėjo vokalinių ansamblių ir liaudiškos muzikos kapelų dainos. Ačiū tariame Žlibinų kultūros centro kolektyvams: liaudiškos muzikos kapelai ,,RIVIENA” ir vadovui Alfredui Lučinskui, moterų vokaliniam ansambliui ,,DRAUGYSTĖ” ir jų vadovui Kęstučiui Kazlauskui, vokaliniam ansambliui ir jų vadovei Rūtai Černeckienei. Svečiams : liaudiškos muzikos kapelai ,,SODŽIUS” ir jų vadovei Vilijai Razmienei, liaudiškos muzikos kapelai ,,MEDINGA” ir vadovei Virginai Budrienei, Plungės 3-ojo amžiaus universiteto ansamblio moterims, jų vadovei Rūtai Černeckienei ir skaitovei Janinai Ramanauskienei už nuostabius eilėraščius!
Visos šventės metu vyko edukacijos, viena iš jų ,,dekoruotų akinių” edukacija. Tad už kūrybiškumą pirmoji vieta atiteko Livetai Rožnytei. Taip pat AČIŪ prisijungusiems prie įdėjos ,,Sukurk dekoraciją” pievelėje. Jūsų sukurti grožiai tikrai stebino ne vieną!
Dėkojame medžiotojų klubui ,,PURVAIČIAI” už pavaišinimą skaniu patiekalu, Plungės visuomenės sveikatos biurui už šaunias užduotis ir kaip visada puikius prizus! Edukatorėms už naujų ir įdomių įdėjų kūrimą!
Už šventės įamžinimą ir puikias nuotraukas ačiū tariame Dangerutei Pakalniškienei!
Vakarinėje žolinių šventės programoje mus stebino ypač talentingi ir kūrybiški muzikantai – Saulius Petreikis ir grupė! Po jų į sceną žengė ir tikrą pirtį užkūrė jaunieji 16 HZ! Bet tai dar buvo ne viskas! Vakarą užbaigė grupė ,,COMBO”, kuri išjudino kiekvieną sėdintį! AČIŪ!
Na ir šventiniai fejerverkai – tai mūsų padėka JUMS, už tai, kad buvote kartu su mumis!
Dėkojame šventės rėmėjams:
Plungės rajono savivaldybei,
Plungės visuomenės sveikatos biurui,
Plungės sveikatos centrui,
Žlibinų bendruomenei,
UAB ,,Strategas”,
Lietuvos kultūros tarybai,
Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijai,
Kazytei Jasaitienei.