ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO MENO KOLEKTYVAI

Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO LIAUDIŠKOS MUZIKOS KAPELA ,,RIVIENA“

2013 metais, spalio mėnesį – gimė idėja, Žlibinų kultūros centre, suburti mėgstančius groti bendraminčius ir taip atiduoti duoklę savo gimtąjam kaimui. Taip kultūros centre susikūrė dar vienas kolektyvas – liaudiškos muzikos kapela. Kapeloje muzikuoja įvairių specialybių žmonės, kurie savo laisvalaikį   skiria liaudiškai dainai ir muzikai. Repertuarą sudaro  liaudies ir autorinė muzika. Kapela „Riviena“ koncertavo Vilniuje, Rokiškyje, Ukmergėje, Mažeikiuose, Telšiuose, Rietave, Kretingos raj.  Dalyvavo tarptautiniame festivalyje Latvijoje.

Kaip teigia kapelos vadovas Alfredas Lučinskas ,,Nors keletą metų kolektyvas ir neturėjo vardo, vis dėlto kapelą nusprendėme pavadinti senuoju mūsų kaimo pavadinimu – ,,RIVIENA‘‘.

Kontaktai:
Kapelos vadovas – Alfredas Lučinskas
Kreiptis tel. 861839049
Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO VAIKŲ KOLEKTYVAS ,,DŪZGESYS‘‘

Kolektyvas susikūrė 2019 metais, gegužės mėnesį, jį sudaro vaikai ir paaugliai. ,,Dūzgesio‘‘ nariai labai linksmi, imlūs ir aktyvūs, todėl vykdo ne vieną kūrybinę veiklą: jie myli muziką, todėl – dainuoja ir šoka, taip pat piešia ir kuria rankdarbius, o prie viso to – dar ir lavina aktorinius sugebėjimus – vaidindami. Kiekvienam ,,Dūzgesio‘‘ kolektyvo nariui suteikiame galimybę atrasti sau tinkančią ir patinkančią kūrybinę ir meninę veiklą.

Kontaktai:
Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO APTARNAUJAMOS TERITORIJOS GLAUDŽIŲ KAIMO MOTERŲ VOKALINIS ANSAMBLIS ,,DRAUGYSTĖ‘‘

Kolektyvas susikūrė 2001 metais, tačiau kūrybos pradžioje pavadinimo neturėjo. Tačiau atsiradimo istorija tikrai įdomi: vieno renginio metu, kilo idėja, surašius pavadinimus ant popieriaus lapelių, burtų keliu išrinkti ansamblio pavadinimą. Balsų dauguma nugalėjo pavadinimas ,,Draugystė‘‘. Kolektyvo narės labai kūrybiškos: jos mėgsta ne tik dainuoti, bet ir sukurti savo kūrybos tekstą ar suvaidinti mini spektakliuką. Kadangi dainų repertuaras labai įvairus, kolektyvas ,,Draugystė‘‘ yra aplankęs ne vieną, skirtingos tematikos renginį ar šventę. Vienas įsimintiniausių pasirodymų – dainavimas Lietuvos Respublikos prezidentui Valdui Adamkui, Plungės Mykolo Oginskio rūmuose.

Nuo pat pirmųjų pasirodymų, kolektyvo moterys suprato, kad scenoje ,,daina‘‘ turi ne šiaip sau skambėti – ji turi lydėti senąsias apeigas, papročius, linksminti ir svarbiausia – suvienyti.

Ansamblio vadovas – Kęstutis Kazlauskas
Kreiptis tel. 861839049
Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO APTARNAUJAMOS TERITORIJOS STANELIŲ KAIMO SODŽIAUS TEATRAS "ŠVYTURYS"

Stanelių sodžiaus teatras ,,Švyturys‘‘ susikūrė 2011 metais. Kolektyvą sudaro nariai, neabejingi teatrui: jie kuria meninius pasirodymus ir spektaklius, dalyvauja įvairiose šventėse, renginiuose.

Vadovė – Ina Stuopelienė
Kreiptis tel. 861839049
Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO APTARNAUJAMOS TERITORIJOS KANTAUČIŲ KAIMO MOTERŲ VOKALINIS ANSAMBLIS

Kantaučių daugiafunkcio centro, Moterų vokalinis ansamblis susibūrė 2015 metų pavasarį. Daina sujungė 10 norinčių, gebančių dainuoti moterų. Ansamblis dainuoja įvairaus žanro ( pop, folkloro, kantri) vokalinius kūrinius, rengia temines programas, dalyvauja kalendorinių ir tradicinių švenčių , jubiliejų minėjimuose.
Kolektyvo egzistavimo tikslas- išreikšti save meno kontekste, teikti džiaugsmą bendruomenei, prisidėti prie kultūros vertybių ir tradicijų išsaugojimo ir puoselėjimo. Kolektyvas koncertuoja aplinkiniuose kultūros centruose, dalyvauja rajoniniuose renginiuose.

Ansamblio vadovė – Laima Domarkienė
Kreiptis tel. 861839049
Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO ŠOKIŲ KOLEKTYVAS ,,SAUSDRAVIELIS‘‘

Kolektyvas įkurtas 2010 metais. Tai daukartinis miesto, rajono, ir respublikinių renginių dalyvis. Tarptautinių konkursų ,,Baltik Amber‘‘ Suvalkai ir Jūrmala 1-2 vietų laimėtojas. 2014 ir 2018 metais – Pasaulio lietuvių dainų švenčių dalyvis. Ypač svarbus įvertinimas respublikiniam suaugusių liaudiškų šokių grupių konkurse ,,Pora už poros‘‘, 2017 metais pateko tarp geriausių respublikos kolektyvų ir miestelių kategorijoj užėmė 2 – vietą. Kolektyvas yra vienas iš organizatorių, rengiant jau tradiciniu tapusį Liaudies šokio festivalį ,,Nupinkim margą šokių pynę‘‘.

Kolektyvo vadovė – Loreta Vaitkutė
Kreiptis tel. 861839049
Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO MOTERŲ VOKALINIS ANSAMBLIS ,,MELODIJA"

Kolektyvo vadovė – Rūta Černekienė

Kreiptis tel. 861839049

Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO SENJORŲ KLUBAS

Kolektyvo  vadovė – Liucija Bertulienė

Kreiptis tel. 861839049

Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO SUAUGUSIŲJŲ TEATRO MĖGĖJŲ GRUPĖ

Kolektyvo vadovė – Rita Raukaitė

Kreiptis tel. 861839049

Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO APTARNAUJAMOS TERITORIJOS GRUMBLIŲ KAIMO MOTERŲ KLUBAS ,,VAIVORYKŠTĖ"

Kolektyvo vadovė – Alina Bružienė

Kreiptis tel. 861839049

Meno kolektyvas

ŽLIBINŲ KULTŪROS CENTRO PRAMOGINIŲ ŠOKIŲ GRUPĖ

Kolektyvo vadovė – Loreta Vaitkutė

Kreiptis tel. – 861839049