Naujienos

Žlibinų kultūros centre skambėjo liaudiška muzika – “KAPELŲ SUEIGA – 2023″

By 2023-10-16 No Comments
Spalio 14-ą kaip ir kasmet šis festivalis sulaukia vis daugiau liaudiškos muzikos mėgėjų❣️❣️❣️. Nuostabiosios renginio vedėjos Danutės Šatkuvienės paraginti žiūrovai kartu su kapelistais dainavo ir lingavo, salė aidėjo nuo garsių plojimų. Ir žinote, tai džiugina širdį, kad taip smagiai liaudiška muzika vienija žmones. Šio festivalio iniciatorius Žlibinų kultūros centro kapelos „RIVIENA” vadovas Alfredas Lučinskas kaip ir kasmet sukvietė šaunų būrį kapelistų, kurie džiugino visų susirinkusiųjų širdis, t.y. :
👉 Rietavo savivaldybės kultūros centro Medingėnų skyriaus kapela „MEDINGA” vad. Gabrielė Budrytė🤗
👉Kretingos rajono kultūros centro Kūlupėnų skyriaus kapela vadovaujama Stasio Jucio🤗
👉Plungės rajono savivaldybės Kulių kultūros centro Stalgėnų kultūros namų kapela „SODŽIUS”, vad. Vilija Razmienė🤗
👉 Na, ir žinoma, Žlibinų kultūros centro kapela „RIVIENA”, vad. Alfredas Lučinskas🤗
👉Labai gaila, bet užklupus staigiai ligai pas mus nebeatvyko Latvijos Respublikos Saldus kultūros namų kapela „SPELMANI”, apgailestaudami vadovui Artis Šulbergs linkėjome kuo greičiau pasveikti🙏
Šiemet kapelų sueiga jubiliejinė, šventėme mūsų kapelos „RIVIENA” 10 metų kūrybinės veiklos sukaktį🎂💐 Nuoširdžiai visi džiaugėmės (pirmą kartą per 10-etį🧐) į Kapelų sueigą atvykusiu Plungės rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus Daliaus Pečiulio dėmesiu ir pagarba kaimo žmonėms, kuris atvyko kartu su žmona Dovile visų pasveikinti ir pasidžiaugti bendrystėje😍 Net prie kavos puodelio susirinkusieji kalbėjo, kad pirmąkart sužibo viltis, jog ir kaimuose kultūra bus pastebima, nes valdžioje esantys žmonės yra neabejingi mėgėjų menui ir liaudiškų tradicijų puoselėjimui😍. Gražia sveikinimo kalba su palinkėjimu gyvuoti dar daugybę metų sveikino ir nuolatinis kapelų sueigų rėmėjas Andriejus Stančikas. Na, ir žinoma kaip be kolegų, juk draugystė puoselėjama tik palaikant viens kitą (ir džiaugsme ir varge), skambėjo nuo Žlibinų kultūros centro mišraus vokalinio ansamblio „Melodija” vadovės Lolitos Liaudanskienės ir liaudiškų šokių „Sausdravielis” vadovės Loretos Vaitkutės.
❣️❣️❣️Nuoširdžiai dėkojame visiems žiūrovams, būtent jūs brangieji, įkuriate tą stebuklingos energijos ugnelę, kuri rusendama šildo visų mėgėjų meno kolektyvų narių širdis, nes jei ne jūsų buvimas kartu, nebūtų prasmės nei repetuoti, nei koncertuoti😉, nes juk nė vienas kolektyvas nenorėtų koncertuoti tuščioms salėms.
❣️❣️❣️Taip pat nuoširdus AČIŪ visiems prisidėjusiems prie šios dienos renginio, t. y. už projektinį finansavimą dėkojame Plungės rajono savivaldybei ir krautuvėlei „AGOTA”, už scenos ir kiemo prieigų dekoracijų sukūrimą Antaninai Buivydienei, Irenai Stuopelienei, Gretai Brazdeikytei, Ramutei ir Giedriui Gintalams bei Danutei Buivydienei🤗🤗🤗🤗
AČIŪ VISIEMS, VISIEMS UŽ BUVIMĄ KARTU, UŽ GERĄ ŽODĮ IR MIELĄ SUSITIKIMĄ❣️❣️❣️
Daugiau renginio nuotraukų kviečiame pamatyti Žlibinų kultūros centro „Facebook” puslapyje.