Naujienos

Vyko tradicinė Oninių šventė Kantaučiuose

By 2021-07-28 No Comments

Oninių šventė Kantaučiuose – 2021❤️ Renginys prasidėjęs nuo iškilmingų Šv. Mišių Kantaučių bažnytėlėje susilaukė ypatingai didelio dėmesio ir susirinkusiųjų gausos, už tai nuoširdų ačiū tariame mūsų parapijos kunigui Kęstučiui Motiejaičiui🤗 ir bažnytinio choro vadovei Rūtai Černeckienei🤗.

Buvo pašventinta ir naujai atrestauruota Šv. Onos skulptūra, kurios restauravimo finansavimu, asmeninėmis lėšomis, pasirūpino meras Audrius Klišonis bei Linas ir Inga Ramanauskai, nuoširdžiausia jiems padėka visų parapijiečių vardu🤗. Visus po Šv. mišių pargūžėjusius prie kultūros centro namų su gardžiu maistu pasitiko Kantaučių medžiotojų klubo atstovai, vad. Mindaugas Preibys, nuoširdus jiems ačiū už vaišingumą ir puikiausią šiurpą, taip pat dėkojame Elenai Kazbarienei už nuostabią naminę duonelę🤗.

Visus šventės dalyvius Oninių proga sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir seimo narys Jonas Varkalys, nuoširdus jiems ačiū, kad savo įtemptose darbotvarkėse ir savaitgaliais visada randa laiko atvykti ir pabendrauti su juos labai palaikančiais žmonėmis🤗. Žlibinų seniūnijos seniūnas Martynas Stančikas atvyko ne tik su švente pasveikinti savo aptarnaujamos teritorijos gyventojų, bet ir su didžiuliu glėbiu dovanų – gražiausių sodybų šeimininkams🤗. Sporto varžybos sulaukė gausaus sportininkų susidomėjimo ir visi azartiškai varžėsi dėl prizinių vietų, už jų suorganizavimą nuoširdus ačiū Kantaučių bendruomenės pirmininkei Aušrai Juškienei, jos vyrui ir aktyviesiems bendruomenės nariams už teisėjavimą🤗Nuoširdus ačiū skautams, vad. Žydrūnas ir Kristina Pilitauskai, už jaunimo užimtumo veiklas ir skautišką duonelę keptą ant laužo🤗. Na, ir koncertinės programos atlikėjai buvo patys nuostabiausi su kuriais šoko, dainavo ir į taktą lingavo visi šventės dalyviai, nuoširdus ačiū jiems visiems, tai Kantaučių moterų vokalinis ansamblis „Rugiagėlės”, vad. Laimutė Domarkienė🤗, Asta Pilypaitė🤗, Žlibinų kultūros centro kapela „Riviena”, vad. Alfredas Lučinskas🤗 ir muzikinė Grupė „Uostamiestis”🤗 Štai ir praūžė kraštiečių sueiga Kantaučiuose, kuri nebūtų buvusi tokia šauni, jei ne mūsų šventės rėmėjai, tai – Plungės rajono savivaldybė, Kantaučių bendruomenė „KALNAS”, UAB „PIENO GĖLĖ”, UAB „STRATEGAS”, Elena ir Augustinas Kazbarai, Nijolė Šimkuvienė, Alina Vičienė ir visi kiti kantautiškiai prisidėję prie šventės organizavimo🤗🤗🤗Na, ir žinoma, didžiulis ačiū visiems šventės dalyviams už gerą nuotaiką, palaikymą ir bendrystę😉🤗🤗🤗

Lai Šv. Ona pripildo visų jūsų šeimų aruodus su kaupu❣❣❣

(Žlibinų kultūros centro direktorė Alina Bružienė)