Naujienos

„TEGU BENDRUMAS MUS VIENIJA-2024” Žlibinai

By 2024-06-02 No Comments
Pasidžiaukime, birželio 1 d., Žlibinuose įvykusio Plungės rajono kaimiškųjų bendruomenių sąskrydžio „TEGU BENDRUMAS MUS VIENIJA-2024”, tema – KRIKŠTYNOS, Dangerutės Pakalniškienės užfiksuotomis žavingomis akimirkomis.
Susirinkusios bendruomenės ir svečiai linksmai šurmuliavo nuo pat ryto iki vakaro, surengė vaikiškų vežimėlių, medinių žaislų ir senų krikštynų nuotraukų parodą, kūrė atvirlaiškius -sveikinimus, atliko linksmas užduotėles susijusias su vaikų priežiūra.
Kaip visada bendruomenės draugiškai pasivaržė ir sportinėse varžytuvėse „Babūnele, tava vaks kriuo”, o tai reiškia, kad nebuvo laiko žiopsot, reikėjo visur suktis bistriai. Sportiškiausia bendruomenė šiemet tapo „DVARKIEMIS”, antrąja vieta džiaugėsi Šateikiškiai ir nėkiek nenusiminė Stalgėnų bendruomenės „Gija” atstovai užėmę trečiąją vietą, nes dar būrį bendruomenių paliko užnugary.
Nuoširdžiai dėkojame VISOMS SUSIRINKUSIOMS BENDRUOMENĖMS į sąskrydį, nes šiuolaikinėje kasdienybėje, visi verdame savo sultyse ir neberandame laiko pasidžiaugti draugų laime ir sėkme, bet juk taip gera pabūti kartu, pabendrauti, sutikti senai matytus žmones ir drauge linksmai praleisti laiką.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo ir įvykdymo:
už finansinę paramą – ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJAI ir PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBEI;
už šventei teritorijos suteikimą naujiesiems buvusios Žlibinų mokyklos savininkams – EVALDUI ir VITALIJAI;
už renginio eigos idėjas ir pasiūlymus veikloms ŽLIBINŲ BENDRUOMENĖS AKTYVUI;
už skautišką duonelę ir šaudymo lankais rungtį PLUNGĖS TUNTO SKAUTAMS;
už išskirtinai puikias pramogas vaikams ir suaugusiems TOMUI IR GIEDREI GULBINAMS;
už9 KRIKŠTYNŲ bendrą vaišių stalą LIUDUI ČIŪŽELIUI, ROLANDUI LELIUGAI, DAIVAI DANILEVIČIENEI, didžiausio ir skaniausio šakočio kepėjai VAIDAI;
už šaunias pravestas edukacijas – RAMUTEI GEDGAUDIENEI – angeliukų siuvimas, REGINAI ŠLIMIENEI – fraktalų kūrimas, ELZEI KONTRIMIENEI – gintarinių papuošalų gamyba, ALMAI VILNIENEI – piešimo ant kūno;
už koncertinę programą Žlibinų kultūros centro kapelai „RIVIENA” vad. Alfredas Lučinskas, vaikų vokaliniam ansambliui „VAIKYSTĖ” ir mišriam suaugusiųjų vokaliniam ansambliui „MELODIJA” vad. Lolita Liaudanskienė, bei pop muzikos atlikėjams ROKUI ir LAURYNUI;5
už informacinę sklaidą – Plungės krašto laikraščiui „PLUNGĖ”;
už pagalbą ruošiantis ir susitvarkant šventės teritoriją ŽLIBINŲ SENIŪNIJOS DARBUOTOJAMS.
Štai taip visi aktyviai nusiteikę, negailėdami nei savo laiko, nei jėgų linksmai ir pasibuvome 12-ąjame Plungės krašto kaimiškųjų bendruomenių sąskrydyje „TEGU BENDRUMAS MUS VIENIJA”.
Burtai lėmė, kad kitąmet bendruomenių sąskrydis vyks Šarnelėje.