Naujienos

Su dideliu šėlsmu atidarėme vasaros sezoną Didvyčiuose

By 2022-06-16 No Comments
Puikiai praleidome dieną Didvyčių slėnyje, kuriame vyko įvairios sporto rungtys: krepšinis 3*3, tritaškių ir baudų metimai, šaškių turnyras, lanko sukimas, smiginis ir gyros kilnojimas.Visi 1,2,3 vietų laimėtojai buvo apdovanoti medaliais! Visos sporto šventės metu buvo fiksuojami rezultatai į bendrą suvestinę, kurioje užfiksuota, kad šiemet sportiškiausis seniūnijos komanda buvo iš Didvyčių!!! Taip pat sulaukėme Plungės skautų vizito, kurie žaidė su mažaisiais šventės dalyviais. Dėkojame seniūnaičiams už gardžias ant laužo virtas košes ir gaivius šaltibarščius! Taip pat dėkojame Rimantui Petkui už pagalbą teisėjaujant krepšinio varžyboms. Na, o vakaro kulminacijoje pasirodė nuostabioji muzikos atlikėja Asta Pilypaitė, bei muzikantai Tomas ir Julius, jų dėka šventės dalyviai puikiai pasilinksmino! Visų susirinkusiųjų pasveikinti atvyko ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.
Nuoširdi padėka šventės rėmėjams: Plungės rajono savivaldybei, seimo nariams Jurgiui Razmai ir Jonui Varkaliui, UAB „Vensva” Svajūnui Sungailai, projektų vadovui Jonui Smilgevičiui, seniūnaičiui Virgilijui Brezgiui, UAB „Ratuota Prekyba” Tomui Balsiui! Jūsų visų dėka šventė buvo nuostabi.
Taip pat nuoširdžiai dėkojame Babrungo seniūnijos seniūnei Rūtai Jonušienei, bendruomenės pirmininkei Airidai Montvydienei ir visiems Babrungo seniūnaičiams už bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant renginį.  Linkime visiems gražios vasaros ir puikios nuotaikos
Daugiau šventės nuotraukų galite pamatyti Žlibinų kultūros centro „Facebook” puslapyje.