Naujienos

Liepos 7-oji prasidėjo su tinklinio 3*3 varžybomis

By 2023-08-08 No Comments
Nuostabus oras ir dar nuostabesni septynių tinklinio komandų atstovai susirinko į Žlibinus žaisti tinklinio😍
Jaunimo, iki 14 metų, buvo dvi komandos:
I🏆vieta atiteko komandos „JUNGTINĖ” žaidėjams, tai Rimas Stropus🥇, Aidas Čiūželis🥇 ir Titas Gelvinauskas🥇.
II🏆 vieta džiaugėsi mažieji žlibiniškiai „TURBO” komandos nariai – Nojus Vaičiulis🥈, Joris Kliučius🥈 ir Mantas Lučinskas🥈.
Suaugusiųjų tarpe šiandien sėkmė šypsojosi ir I 🏆vietą pavyko laimėti plungiškių suburtai „ELSAMBO” komandai, Rokui Simanauskui🥇, Adomui Latakui🥉 ir Simonui Lapiui🥇.
Garbingą II🏆 vietą iškovojo komanda „Šateikiai”, kurią šauniai atstovavo Mikas Salys🥈, Mantas Sausdravas🥈ir Dainoras Salys🥈.
III🏆 vieta džiaugėsi medingėniškiai Mantas Bagdonas🥉, Haroldas Kuzminskas🥉 ir Laimonas Sabaliauskas🥉 atstovavę komandą „MEDINGIS”.
IV vietoje liko, kaip sakoma „per laukelį” atsilikę nuo III-osios, tai komanda „KEKSAI”, kurioje žaidė Živilė Gudaitė💐, Neilas Diulgeris💐 ir Matas Žutautas💐.
Na ir šiandien fortūna mažiausiai šypsojosi komandai „PASKUTINIEJI”, turbūt, kad pavadinimas įpareigojo šią V vietą jiems ir užimti, tai Julius Vičius💐, Agnė Bružaitė💐 ir Eglė Vasiliauskaitė💐.
Tinklinio varžybos užskaitytos, daug komandų ir dar daugiau gerų emocijų, tikiuosi, kad kitąmet galėsime visas šias komandas pakviesti į atsinaujinusią šią aikštelę su smėliuku😉
Dar kartelį tariu nuoširdų AČIŪ visiems žaidėjams ir žiūrovams, Plungės rajono savivaldybei ir Žlibinų seniūnijai