Naujienos

Liepos 6-oji Žlibinų kultūros centro kiemelyje

By 2022-08-02 No Comments
Liepos 6 dieną Žlibinų kultūros centro kiemelis buvo pilnas dainų, žmonių šurmulio bei šokių!
Koncertavo Žlibinų kultūros centro kapela „Riviena” vadovas Alfredas Lučinskas, vokalinis moterų ansamblis „Melodija” vadovaujamas Rūtos Černeckienės ir Stanelių mišrus vokalinis ansamblis „Asorti” su vadovu Tomu Reminu. Koncertinė programa buvo nuoširdi, pilna puikios emocijos, o žiūrovai puikiai palaikė gausiais aplodismentais! Savo kūrybos žemaitiškas eiles dovanojo Stefa Petreikienė.
Atvykusieji įsiamžino tautinėje juostoje, rašė linkėjimus, ar kūrybiškai įkomponavo tarp kitų piešinių trispalvės piešinuką, jūs – šaunuoliai! Tai jau tapo mūsų tradicija, švenčiant svarbias mūsų mylimos Lietuvėlės šventes! Žlibiniškiai puikiai sudalyvavo viktorinoje „Aš čia gimiau, aš čia užaugau”, kurią paruošė ir pravedė Daiva Urbonienė. Visi labai buvo įsitraukę į užduodamus klausimus, puikiai žinojo atsakymus į klausimus ir buvo apdovanoti tautine atributika dekoruotais pieštukais. Įnirtingai įsitraukėme ir į žaidimus – netradicinį tinklinį (vietoj kamuolio – su balionu pilnu vandens ir kamuolį mėtėme ne už tinklo, o gaudėme su paklode – tikslas nesusprogdinti vandens baliono ir likti sausam!). Taip pat, vyrai prieš moteris varžėsi slidžių komandinėje rungtyje. Buvo labai linksma!
Labai norime padėkoti Almutei Ubartienei už pasakiško skonio agurgėlius, kurie puikiai derėjo prie bendrystės košės, labai didelis AČIŪ JUMS, ALMA!!! Pasistiprine bendrystės koše dalyviai sugūžėjo į sporto aikštelę.
Dėkojame renginio partneriams: Plungės SRC🤗 ir Žlibinų bendruomenei.
Nuoširdžiai dėkojame ir visiems prisidėjusiems prie šio renginio, tai: Staselei Gaubienei – už padovanotas gėles atlikėjams, Bagdono gėlių ūkiui – už padovanotas gėles scenos papuošimui, sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvei „AMONA” – už padovanotą krepšinio kamuolį ir Almutei Ubartienei – už nuostabius agurkėlius.
Na, ir žinoma nuoširdus AČIŪ visiems dalyvavusiems, kad kartu dainavote, šokote, galvojote ir spėliojote, žaidėte ir kartu padėjote išlaikyti tradiciją – garbingai sugiedoti Lietuvos himną!
Daugiau renginio nuotraukų kviečiame pamatyti Žlibinų kultūros centro „Facebook” puslapyje.