Naujienos

Liaudiškų šokių grupė ,,Sausdravielis” laimėjo pirmąją vietą Madrido menų konkurse!

By 2021-03-10 No Comments

Džiaugiamės ir dalijamės pasauliniais konkursų įvertinimais ir rezultatais‼️💯 Žlibinų kultūros centro pagyvenusių žmonių liaudiškų šokių kolektyvas „Sausdravėlis“, kuriam nuo pat įsikūrimo pradžios, jau dešimtmetį, vadovauja aukščiausią choreografijos kvalifikaciją turinti choreografė Loreta Vaitkutė nepabūgo didžiulės konkurencijos ir sudalyvavo Madride organizuojamame įvairių menų konkurse „GOLD TALENTS OF Madrid 2021“‼️‼️.

Šiame konkurse dalyvavo 1189 kolektyvai iš viso pasaulio🧐. Žlibinų kultūros centro kolektyvas „Sausdravėlis“ šiam konkursui pristatė lietuvių liaudies šokį „Trepsis“ ir tapo I VIETOS NUGALĖTOJAIS🏆🥇!!!

Nuoširdus AČIŪ vadovei Loretai Vaitkutei💐🤗 ir kiekvienam kolektyvo šokėjui💐🤗 už nepailstantį lietuviškųjų tradicijų tęstinumą, saugojimą, puoselėjimą bei jų pristatymą visam pasauliui‼️🤩 Jūs savo įdirbiu ir meile šokiui bei puikiais rezultatais visame pasaulyje garsinate ne tik Lietuvą, Plungės miestą, bet ir savo gyvenamąją vietą – Žlibinų kaimą. VALIO, VALIO, VALIO👏👏👏. Labai didžiuojuosi jumis visais ir kiekvienu atskirai😍🤗🤗🤗. Jūs nuostabūs!

(Teksto autorė –  Žlibinų kultūros centro direktorė Alina Bružienė)