Naujienos

Kantaučiuose vykusiuose Šv. Onos atlaiduose ne tik pasimeldėme, bet ir padainavome, pasportavome, gausiai pasivaišinome medžiotojų vaišėmis, bei pasišokome kartu su atlikėju R. Kirilkinu ir grupe „OSOM”

By 2022-08-02 No Comments
Šv. Onos atlaidų šventė Kantaučiuose prasidėjusi Šv. Mišiomis Kantaučių bažnytėlėje sukvietė į šventę daugybę ne tik kantautiškių, bet ir aplinkinių kaimų, ir miestelių gyventojų. Žlibinų parapijos kunigas Donatas Žukauskas ir diakonas Saulius Andriuška Šv. Mišių metu palaimino visus susirinkusiuosius, pasiklausę puikaus pamokslo turėjome unikalią galimybę ir paklausyti tarptautinių konkursų laureatų giesmininkų Tomo Miškinio (baritonas), Rasos Dzimidaitės (sopranas) giesmių, vargonininkė Olga Taškinaitė. Šventės metu Žlibinų seniūnijos seniūnas Martynas Stančikas apdovanojo gražiai tvarkomų sodybų savininkus, tai Auksė ir Valentas Bidvos, Danutė Gestautienė, Jadvyga ir Kazimieras Aleksandravičiai. Ačiū, kad puoselėdami savas sodybas, puošiate ir visą Kantaučių kaimą!
Stadione vyko sporto varžybos – Krepšinis (3*3) apdovadoti buvo:
1 vieta – Komanda „Bikokėj”
2 vieta – Komanda „X”
3 vieta – Žlibinų komanda
Baudų metime prizines vietas užėmė:
1 vieta – Nojus
2 vieta – Vilius
3 vieta – Augustinas
Tritaškių metimas:
1 vieta – Nojus
2 vieta – Aismanas
3 vieta – Augustinas
Šachmatų žaidime prizines vietas užėmė:
1 vieta – Gedas Rimkus
2 vieta – Kazys Pakalniškis
3 vieta – Audrius Šapalas
Šaškių žaidime :
1 vieta – Kunigas Donatas Žukauskas
2 vieta – Erikas Opulskis
3 vieta – Ramūnas Opulskis
Dėkojame už pagalbą teisėjaujant Arnui Šapalui, Nerijui Bidvai, Erikui Opulskiui, Jonui Juškai!
Pasveikinti visų susirinkusių atvyko seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės Meras Audrius Klišonis, ūkininkas Andriejus Stančikas. Visi dėkojo bendruomenes pirmininkei Aušrai Juškienei už Kantaučių bendruomenės sujungimą.
Nuoširdžiai dėkojame mūsų šventės rėmėjams : Kantaučių bendruomenei „KALNAS”, Adelei Mačiulaitienei už medų, Laimutei Butrimienei už duonelę, Nijolei Šimkuvienei, UAB „STRATEGAS”, ŽŪKB „PIENO GĖLĖ”, Jonui Varkaliui, Pilietiškumo bendruomenių ugdymo draugijai, Kantaučių kaimo gyventojams, Danguolei ir Arūnui Sukauskams, Elenai ir Augustinui Kazbarams, Ingai ir Linui Ramanauskams, Stepanijai ir Bronislovui Jonikams, Medžiotojų Klubui „Kontaučiai”, medžiotojui Kostui Slivskiui už nuostabią paruoštą ir visiems medžiotojams išeksponuotą parodą!
Koncertinėje programoje dalyvavo: Kulių kultūros centro Stalgėnų kapela „Sodžius” vadovaujamas Vilijos Razmienės, nuostabioji Saulė Andriuškaitė – Lietuvos vaikų balso dalyvė dovanojo savo gražiausias dainas, su atlikėju Ruslanu Kirilkinu dainavo pilna pilnutėlė salė žiūrovų ir su Lietuvos balso dalyvių grupės „OSOM” atlikėjais HENRIKA ir ERNESTU visi šokome iki vidurnakčio!
Ačiū visiems visiems kontautiškiams, Jūs nuostabūs!
Daugiau šventės nuotraukų galite pamatyti Žlibinų kultūros centro „Facebook” puslapyje.