Naujienos

Glaudžiuose vyko sportinės žvejybos varžybos

By 2023-10-09 No Comments
Kas sekmadienį (10.08) nebuvo lauke, tas nesupras koks geras oras buvo vykusiose varžybose😊 Geriems žvejams blogo oro nėra ir tuom įsitikinome, kai pas Inetą ir Martyną susirinko gražus būrelis žvejų, ne tik iš Plungės rajono, bet ir Telšių. Jauniausiam žvejui tik 7 metai, o vyriausiam 56. Manau, kad sportinėse varžybose svarbiausias rodiklis ne masalai ir meškerės ilgis, bet žvejo nuojauta ir sėkmė, nes varžyboms prasidėjus reikia patiems pasirinkti gaudymo vietą, ir nebegalima migruoti aplink visą tvenkinį, o tenka sėdėti vienoje vietoje ir laukti užkimbančių savo laimikių.
👉Tai štai, būtent ši žvejo nuojauta ir šiemet neapgavo Glaudžių kaimo gyventojo Jokūbo Mineikio (16 m) , nes jis kaip ir pernai laimėjo I vietą🏆 sugavęs 2,780 kg įvairios žuvies, II vieta🏆 atiteko taip pat Glaudžių kaimo gyventojui Tomui Šakiniui (42 m.) už 1,800 kg pagautos žuvies, III vieta🏆 džiaugėsi Paulius Puzeris (31 m.) iš Telšių, pagavęs 1,400 kg. 👉Už didžiausią pagautą žuvį (dručkį karpį) prizas atiteko glaudiškiui Tomui Šakiniui🏆.
Kaip visada, kas nežvejoja tas šaškėmis žaidžia, nors šį kartą keletas ir žvejų išbandė jėgas šaškių turnyre, ir ką jūs manote, ogi laimėjo žvejas jovaišiškis Algimantas Šimkus (56 m.), įveikęs prieš tai neįveikiamą taip pat jovaišiškį Eugenijų Astrauską (55m.). Na, ir dar viena šauni rungtis suorganizuota sodybos šeimininko Martyno, vyrukams neleido ramiai sėdėti ir nesudalyvauti irkluojant valtelę figūrinėje plaukimo trasoje.
👉Irklavimo rungtyje greičiausias buvo Algirdas Šimkus🥇, Vytautas Matavičius🥈ir Eugenijus Astrauskas🥉
Tai va, taip smagiai ir praleidome dienelę Inetos ir Martyno Šeškauskių sodyboje, su daug Martynas Šeškauskis suorganizuotų sportinių rungčių, Rolando žuviene, karšta Ineta Šeškauskienė mėtų arbata, šiltu greit atneštu Irma Ročiūtė Kvizikevičienė keptu pyragu ir kitomis gardžiomis visų suneštinėmis vaišėmis😋😋😋
👉AČIŪ VISIEMS buvusiems kartu🤗🤗
👉 Na, ir žinoma patį DIDŽIAUSIĄ AČIŪ, visų susirinkusiųjų vardu, dar kartelį tariu Inetai ir ir Martynui Šeškauskiams už leidimą rinktis visiems jų taip gražiai puoselėjamoje sodyboje, už leidimą gaudyti jų pačių auginamas žuveles, už suorganizuotą valtelės plukdymo rungtį, už šiltą ir malonų visų susirinkusiųjų sutikimą bei įsteigtus fantastiškus prizus.