Lygiai prieš metus – visi kartu skaptavome moliūgus Žlibinų kultūros centre, dūkome lauke, valgėme moliūgų blynus ir gėrėme karštą kakavą.. Ech.. gera prisiminti.. ![]()
![]()
Kadangi šiandien jau to padaryti negalime – kviečiame sukurti grožį akims ir prisijungti prie akcijos ,,ŠVIEČIANTYS MOLIŪGAI”![]()
Jau šiandien galite atnešti savo meno kūrinius, bekontakčiu būdu padėti bet kurioje mūsų kiemelio vietoje, o rytoj vakare įžiebsime juos visus kartu! ![]()
P.s. Jei prisijungsi prie akcijos, atsiųsk mums savo moliūgo-žibinto nuotrauką, kad žinotumėme kam įteikti prizą! ![]()
Gerbiami Žlibinų seniūnijos gyventojai, DĖL PASKELBTOS GRIPO EPIDEMIJOS, mūsų organizuojamas kovo 11-osios šventės scenarijus koreguojamas kitu formatu.
Visi norintys paminėti Lietuvos Laisvės 30-etį kviečiami kovo 11 d. 13 val. susirinkti Žlibinų kultūros centro kiemelyje, kad ir kukliai paminėsime Šią progą, tikiuosi nei mūsų, nei jūsų meilė ir atsidavimas tėvynei dėl to nesumažės.
![]()
![]()
![]()
Birželio 1 d., 17:00 val. „Ačiū, Lietuva“ nuskamba muzikos garsais visoje šalyje vienu metu: padėkokime medikams ir pareigūnams, socialiniams darbuotojams ir savanoriams, pardavėjams ir vaistininkams, verslininkams, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis ir būtiniausiomis paslaugomis.
Teskamba „Ačiū, Lietuva“ visiems, kurie drausmingai laikėsi karantino.



